מערכות אנרגיהסולארית למשק הבית

הגג שלנו הופך את השמש להכנסה חודשית משתלמת

זה הזמן להצטרף לרפורמה הירוקה של חברת חשמל ולהבטיח תשואות משתלמות שעלולות להשתנות בעתיד. אנחנו נבטיח ניהול מלא לכל מהלך הפרויקט: כל תהליכי התכנון, הרישוי וההקמה יטופלו על ידינו באופן המקצועי והאמין ביותר. אחריות ולשביעות רצונכם המלאה.

איך מתחילים? זה קל!

  1. נציג החברה יתאם איתכם מפגש לביצוע בדיקה ראשונית, יציג את אפשרויות ההתקשרות ויתאים לכם את סוג השירות המתאים לכם בהתאם למיקום הגג, שיעור צריכת החשמל הנוכחית והעתידית ותשתית המבנה.
  2. בהמשך נציג את תכנון מבנה המערכת ונגיש את התוכניות המקצועיות לקבלת אישור רשות החשמל ומהרשות המקומית, עם קבלת האישורים והיתרי בניה וחיבור נתאם התקנת המערכת וחיבורה לרשת החשמל.

שאלות ותשובות

 האם הגג שלי מתאים?

 לכל גג מבנה ייחודי לו, אנחנו נתכנן את המערכת המתאימה ביותר עבורך. כזו שתתחשב במבנה הגג למול האפקטיביות הצפויה של החשיפה לשמש. אנחנו מתעכבים על הפרטים הקטנים ומתחשבים גם בתכנון מיקום הממיר ובכל בקשה נוספת.

 האם צפויות עלויות נוספות?

 אנחנו מקפידים להתנהל בשקיפות ומשקיעים מאמצים רבים בתכנון נכון למערכות הסולאריות כדי להימנע משינויי עלות במהלך הפרויקט ומרבית הפרויקטים אכן מתבצעים ללא שינוי עלות במהלכם. הוצאות נוספות עלולות להיות במקרים פרטניים כתוצאה משינויים והעדפות שלכם, אילוצי תשתית המבנה או חברת חשמל.

 עלויות אפשריות בדרך:

 איך מתחזקים את המערכת הסולארית?

 במערכת הסולארית אין חלקים נעים ולכן הבלאי נמוך וכמעט אין צורך להתערב בפעולת המערכת. הפאנלים הסולאריים בנויים בעיקר מחומרי גלם עמידים: סיליקון, זכוכית ואלומיניום. פעולות התחזוקה בעיקרן הן מניעתיות וכוללות שטיפת הקולטים מדי זמן למען ניצול מיטבי של פעילותם, הרחקת מזיקים כמו מכרסמים שאוהבים לכרסם חוטי חשמל, חיזוק כבלי האלומיניום פעם בחצי שנה. אחת לתקופה של 6 שנים תדרש בדיקה של בודק חשמל מוסמך, בהתאם לגודל המערכת והספקה. אנחנו כמובן נעמוד לשירותכם ונציע לכם מסלול תחזוקה למערכת הסולארית שלכם.

 האם זה ריווחי?

 כן! התקנת מערכת סולארית מניבה בהתאם לכושר ייצור החשמל שלה. לגודל הגג, שיפועו וכיוונו יש השפעה רבה על תפוקת החשמל שתייצר המערכת. גם למיקום הגיאוגרפי של המבנה, סוגי הפאנלים ואם ישנם גורמים מצלילים בסמיכות המערכת. אבל אל דאגה – במפגש עם נציג החברה וכחלק מעבודת התכנון ננתח את הנתונים ונדע להעריך ולחזות את התפוקה וההכנסות לשנים הבאות.

תמנת אנרגיה מנטרת ומבקרת בזמן אמת את כל המערכות שהותקנו על ידה ומעמידה לרשות לקוחותיה מערכת ניהול ובקרה נוחה לתפעול.

באמצעות המערכת נדע בזמן אמת ובדיוק רב פרמטרים רבים כגון תפוקת המערכת, התראה על תקלות ואופיין, ניצולת אנרגטית, הפקת דו"חות ועוד.

בוא תכיר אותנו

מערכת סולארית ביתית

מערכת סולארית ביתית

על גג בית פרטי במושב היוגב, עמק יזרעאל

הספק מערכת 15kWp

לקבלת יעוץ מומחה
ללא עלות וללא התחייבות